Paslaugų užsakymas: vmc@vmc.lt

Privatumo politika

AB „Vilniaus metrologijos centras“ slapukų naudojimo tikslas yra užtikrinti mūsų svetainės lankytojų naršymo informatyvumą ir aktualumą. Slapukai ir kitos priemonės naudojamos naršymo efektyvumo, informatyvumo ir saugumo užtikrinimo tikslais. Mūsų svetainėje naudojami slapukai užtikrina lankytojų duomenų privatumą ir užtikrina svetainės naudojimo patogumą. Techniniai slapukai yra būtini tinkamam interneto svetainės veikimui.

Bendra informacija apie slapukus

Svetainėje mes naudojame slapukus (angl. cookies). Jie leidžia Jūsų poreikiams pritaikyti svetainės veikimą, taip pat palengvina naršymą ir naudojimąsi mūsų svetaine.

Slapukai – kas tai?

Slapukais vadinami maži tekstiniai failai, kurie išsaugojami jūsų naudojamoje įrangoje: kompiuteriuose, mobiliuosiuose telefonuose, planšetiniuose kompiuteriuose, Jūsų lankymosi skirtingose svetainėse metu. AB „Vilniaus metrologijos centras“ naudoja ir kitas technologijas, kurios įeina į slapukų kategoriją: pilseliai, žiniatinklio indikatoriai, prietaisų identifikavimo duomenys.

Interneto serveris, kuris siunčia slapuką, naudoja atitinkamą numerį, kurio pagalba atpažįstamas svetainės lankytojas, kai jis pakartotinai lankosi tinklalapyje. Tik slapuko siuntėjas turi galimybę skaityti ir keistis slapuke esančia informacija

Slapukais siekiame

 1. Užtikrinti efektyvų ir saugų svetainės veikimą;
 2. Palaikyti saugumo funkciją;
 3. Aptikti ir nustatyti netinkamo elgesio atvejus mūsų svetainėje;
 4. Stebėti slapukų naudojimą;
 5. Gerinti svetainės ir elektroninių paslaugų veikimą;
 6. Atpažinti sugrįžtančius svetainės lankytojus;
 7. Parodyti tinkamą informaciją lankytojams;
 8. Išmatuoti į mūsų svetainę siunčiamos informacijos ir duomenų srautus;
 9. Kaupti statistinius duomenis apie svetainėje apsilankiusių vartotojų skaičių ir naudojimąsi elektroninėmis paslaugomis;
 10. Tikslinių grupių sukūrimui;
 11. Tinkamos informacijos tiek mūsų svetainėje, tiek ir už jos ribų pateikimui;
 12. Informacijos gautos naudojant slapukus ir apie lankytojus apjungimui, nepažeidžiant teisės aktų.

Svetainėje naudojami slapukai

Būtinieji slapukai- Užtikrinant tinkamą svetainės veikimą.
Funkciniai slapukai- Analizuojant svetainės naudojimo rodiklius, lankytojų skaičių, svetainės tobulinimo galimybes.
Socialiniai slapukai – Siekiant integruoti socialinius tinklus į svetainę, kas suteikia galimybę greitai pažymėti puslapį ar tam tikrą paslaugą/produktą ir pasidalinti informacija socialinėje erdvėje.
Reklaminiai, tikslinės rinkodaros slapukai – Užtikrinti asmeniniams poreikiams pritaikytos reklamos sklaidą (reklamavimo slapukai).