MATAVIMO PRIEMONIŲ METROLOGINĖ PATIKRA IR KALIBRAVIMAS. TEISINĖ METROLOGIJAMetrologijos šviesa Lietuvoje. Metrologinė patikra ir kalibravimas. Teisinė metrologija

AB "Vilniaus metrologijos centras", kaip juridinis asmuo, sprendžiantis metrologinio aprūpinimo problemas, veiklą pradėjo 1955 m. Šiuo metu esame didžiausia įmonė Lietuvoje teikianti metrologines paslaugas.

Ilgametė patirtis, nuolatinis tobulėjimas ir  lankstus klientų aptarnavimas padėjo mums užsitarnauti lyderio poziciją Lietuvos metrologinių paslaugų rinkoje.

AB "Vilniaus metrologijos centro" (VMC) misija – teikti kokybiškas paslaugas užtikrinant sietį su nacionaliniais ir tarptautiniais etalonais.

Esame ne tik didžiausi Lietuvoje, tačiau ir atliekame plačiausią spektrą metrologinių paslaugų: nuo svarstyklių iki tachografų.

AB "Vilniaus metrologijos centras" aktyviai dalyvauja tarptautinių organizacijų veikloje ir yra vertinamas kaip patikimas bei kompetetingas partneris.

AB VMC dirba tarptautinio lygio specialistai, kurie noriai konsultuoja klientus įvairiausiais teisinės metrologijos klausimais.Dėmesio!

VMC ieško kokybės vadybininko.
Papildoma informacija apie darbo vietą pateikta apraše.

 

© 2012 AB "Vilniaus metrologijos centras". Matavimo priemonių patikra ir kalibravimas