Paslaugų užsakymas: vmc@vmc.lt

Darbo užmokestis

Informacija ruošiama

Pareigos2017 m. 1 ketvirtisDarbuotojų skaičius2017 m. 2 ketvirtisDarbuotojų skaičius2017 m. 3 ketvirtisDarbuotojų skaičius2017 m. 4 ketvirtisDarbuotojų skaičius
Generalinis direktorius29341298713037129181
Generalinio direktoriaus pavaduotojas19061194111989218952
Vyriausiasis finansininkas16941149511488115701
Vadovybės atstovas kokybei9581102511047110651
Teisininkas10941120711349113951
Regiono vadovas11998.510658.510508.510819
Skyriaus vadovas986310283989311463
Specialistas70612802118901190710
Vadybininkas63814680147071472514
Skyriaus vadovas-technikos vadovas10071710691698116108218
Vyresnysis inžinierius metrologas85118894178451790216
Inžinierius metrologas74236837377853783738
Inžinierius 7457669663056636
Technikas metrologas71212695127401273712
Technikas 5654511451045315
Darbininkas4631246412498124007